Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Fortsätter du använda webbplatsen accepterar du att cookie används. Läs mer
Kundservice
Butiker Stories
0

Din varukorg

TILL KASSAN

Varukorgen är tom

Totalt:0:-
TILL KASSAN
Logga in
Club Intersport Team Erbjudanden Rea

Stöd din förening

Kontakta oss

A    B    C    D    E    F    G    H    I    J    K    L    M    N    O    P    Q    R    S    T    U    V    W    X    Y    Z    Å    Ä    Ö



A

Alingsås Tel. 0322-10341
team.alingsas@intersport.se

Arvidsjaur Tel. 0960-10433
team.arvidsjaur@intersport.se

Arvika Tel. 0570-12180
team.arvika@intersport.se

Avesta Tel. 0226-09881
team.avesta@intersport.se

B

Boden Tel. 0921-16880
team.boden@intersport.se

Bollnäs Tel. 0278-16600
team.bollnas@intersport.se

Borlänge Tel. 0243-10300
team.borlange@intersport.se

Borås Tel. 033-415050
team.boras@intersport.se

Bålsta Tel. 0171-55780
team.balsta@intersport.se

C


D


E

Eksjö Tel. 0381-13086
team.eksjo@intersport.se

Enköping Tel. 0171-32500
team.enkoping@intersport.se

Eskilstuna Tel. 021-135840
team.eskilstuna@intersport.se

Eslöv Tel. 0413-10929
team.eslov@intersport.se

F

Fagersta Tel. 0223-19799
team.fagersta@intersport.se

Falkenberg Tel. 0346-82850
team.falkenberg@intersport.se

Falköping Tel. 0515-711707
team.falkoping@intersport.se

Falun Tel. 023-21800
team.falun@intersport.se

G

Gnesta Tel. 0158-13450
team.gnesta@intersport.se

Gällivare Tel. 0970-10015
team.gallivare@intersport.se

Gävle Tel. 026-545350
team.gavle@intersport.se

Göteborg Tel. 031-155674
team.goteborg@intersport.se

H

Halmstad Tel. 035-17215
team.halmstad@intersport.se

Haparanda Tel. 0922-10014
team.haparanda@intersport.se

Helsingborg Tel. 042-250438
team.helsingborg@intersport.se

Hudiksvall Tel. 0650-17505
team.hudiksvall@intersport.se

Hyllinge Tel. 044-188255
team.hyllinge@intersport.se

Härnösand Tel. 0611-24111
team.harnosand@intersport.se

Hässleholm Tel. 044-188255
team.hassleholm@intersport.se

I

Idrefjäll Tel. 0253-41233
team.idrefjall@intersport.se

J

Jönköping Tel. 036-344040
team.jonkoping@intersport.se

K

Kalix Tel. 0923-75400
team.kalix@intersport.se

Kalmar Tel. 0480-28660
team.kalmar@intersport.se

Karlshamn Tel. 0454-84290
team.karlshamn@intersport.se

Karlskoga Tel. 0586-36010
team.karlskoga@intersport.se

Karlskrona Tel. 0455-12151
team.karlskrona@intersport.se

Karlstad Tel. 054-241610
team.karlstad@intersport.se

Katrineholm Tel. 0158-13450
team.katrineholm@intersport.se

Kiruna Tel. 0980-82040
team.kiruna@intersport.se

Kramfors Tel. 0612-10402
team.kramfors@intersport.se

Kristianstad Tel. 044-188255
team.kristianstad@intersport.se

Kristinehamn Tel. 0550-14400
team.kristinehamn@intersport.se

Kungsbacka Tel. 0300-16800
team.kungsbacka@intersport.se

Köping Tel. 0221-14220
team.koping@intersport.se

L

Lidingö Tel. 08-7650949
team.lidingo@intersport.se

Lidköping Tel. 0510-20695
team.lidkoping@intersport.se

Linköping Tel. 013-354941
team.linkoping@intersport.se

Ljungby Tel. 0372-12500
team.ljungby@intersport.se

Ludvika Tel. 0240-10135
team.ludvika@intersport.se

Luleå Tel. 0920-257853
team.lulea@intersport.se

Lund Tel. 046-144180
team.lund@intersport.se

M

Malmö Tel. 040-6630666
team.malmo@intersport.se

Mariestad Tel. 0501-10919
team.mariestad@intersport.se

Mjölby Tel. 0142-12022
team.mjolby@intersport.se

Motala Tel. 0141-52950
team.motala@intersport.se

N

Nordby Tel. 0526-31420
team.nordby@intersport.se

Norrköping Tel. 011-257800
team.norrkoping@intersport.se

Norrtälje Tel. 070-3788005
team.norrtalje@intersport.se
Nyköping Tel. 0155-203032
team.nykoping@intersport.se

Nynäshamn Tel. 08-52020910
team.nynashamn@intersport.se

Nässjö Tel. 0380-511320
team.nassjo@intersport.se

O

Olofström Tel. 0454-92170
team.olofstrom@intersport.se

Oskarshamn Tel. 0491-10567
team.oskarshamn@intersport.se

P

Piteå Tel. 0911-239610
team.pitea@intersport.se

Q


R


S

Sala Tel. 0224-10500
team.sala@intersport.se

Sandviken Tel. 026-243636
team.sandviken@intersport.se

Skellefteå Tel. 0910-10811
team.skelleftea@intersport.se

Skövde Tel. 0500-789400
team.skovde@intersport.se

Stockholm


Strängnäs Tel. 0152-13411
team.strangnas@intersport.se

Sundsvall Tel. 060-525800
team.sundsvall@intersport.se

Sunne Tel. 0565-12610
team.sunne@intersport.se

Södertälje Tel. 08-55034660
team.sodertalje@intersport.se

T

Tranås Tel. 0140-12529
team.tranas@intersport.se

Trelleborg Tel. 0410-42200
team.trelleborg@intersport.se

Trollhättan Tel. 0520-31420
team.trollhattan@intersport.se

U

Uddevalla Tel. 0522-89922
team.uddevalla@intersport.se

Umeå Tel. 090-706355
team.umea@intersport.se

Uppsala Tel. 018-185960
team.uppsala@intersport.se

V

Varberg Tel. 0340-89780
team.varberg@intersport.se

Vimmerby Tel. 0492-75541
team.vimmerby@intersport.se

Visby Tel. 0498-249030
team.visby@intersport.se

Västervik Tel. 0490-18737
team.vastervik@intersport.se

Västerås Tel. 021-135840
team.vasteras@intersport.se

Växjö Tel. 0470-702856
team.vaxjo@intersport.se

W


X


Y

Ystad Tel. 0411-12700
team.ystad@intersport.se

Z


Å

Åmål Tel. 0532-15060
team.amal@intersport.se

Åre Tel. 0278-16600
team.are@intersport.se

Ä

Ängelholm Tel. 0431-10145
team.angelholm@intersport.se

Ö

Örebro Tel. 019-223350
team.orebro@intersport.se

Örnsköldsvik Tel. 0660-295090
team.ornskoldsvik@intersport.se

Östersund Tel. 063-574607
team.ostersund@intersport.se