Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Fortsätter du använda webbplatsen accepterar du att cookie används. Läs mer
Kundservice
Butiker Stories
0

Din varukorg

TILL KASSAN

Varukorgen är tom

Totalt:0:-
TILL KASSAN
Logga in
Club Intersport Team Erbjudanden Rea

Teamkategorisida

Guldhedens IK

Guldhedens IK är en populär idrottsklubb i Göteborg som har ca 500 medlemmar. Guldhedens IK erbjuder lag i sporterna fotboll, handboll och innebandy. I Guldheden är alla välkomna, oavsett kön eller etnisk tillhörighet. Det finns något för alla åldersklasser, från barn till vuxna och både herr- och damlag. Det finns också dansträning för alla från 2 år till vuxen ålder. Här erbjuds ett socialt sammanhang där alla är välkomna. Guldhedens verksamhet handlar lika mycket om att umgås som att träna.
Filter & sortering
För:
  • Visa Alla
  • Alla För
  • herr(15)
  • dam(13)
  • barn(6)
  • junior(1)
Varumärken:
  • Visa Alla
  • Alla Varumärken
  • adidas(15)
  • intersport(2)
  • mckinley(2)
Färger:
  • Visa Alla
  • Alla Färger
  • svart(11)
  • vit(3)
  • röd(8)
Status:
  • Visa Alla
  • Alla Status
  • kommer snart(16)
  • i lager(3)

Kontakt

För information och vägledning runt beställningar för Guldhedens IK, kontakta butikspersonalen i butiken Team Väst

Namn E-mail Tel
Johan Edlundh Johan.Edlundh@intersport.se 031-3883273
Johan Rönneklev - Göteborg Johan.Ronneklev@intersport.se 031-388375
Cleas Pettersson - Kungsbacka Claes.Pettersson@intersport.se 031-3883272
Mikael Jonsson - Göteborg Mikael.Jonsson@intersport.se 031-3883271
Fredrik Carlsbogård - Lager Fredrik.Carlsbogard@intersport.se 031-3883265
Billy Ramnerup - Göteborg billy.ramnerup@intersport.se 031-3883276
Stefan Sieczkowski - Alingsås stefan.sieczkowski@intersport.se 0322-10341
Veronica Gulldén - Göteborg Veronica.Gullden@intersport.se 031-3883262
Ola Stolt Perlbo - Göteborg ola.stoltperlbo@intersport.se 031-3883274

Produkten har utgått

Produkten du söker finns inte längre i vårt sortiment. Du har därför blivit omdirigerad till en sida med liknande produkter.