Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Fortsätter du använda webbplatsen accepterar du att cookie används. Läs mer
Kundservice
Butiker Stories
0

Din varukorg

TILL KASSAN

Varukorgen är tom

Totalt:0:-
TILL KASSAN
Logga in
Club Intersport Team Erbjudanden Rea

Teamkategorisida

Lindome GIF

Lindome GIF är en av de största fotbollsföreningarna i Göteborg. Klubben bildades 1928 under namnet Lindome IF genom sammanslagning av Lindome JUF, Anderstorps IF och Stationens IF. År 1960 byttes namnet till Lindome GoIF (Lindome gymnastik och idrottsförening). Klubben har tidigare haft verksamhet inom många idrotter, bl.a. bordtennis, boxning, bandy och simning. Klubben har spelat 4 säsonger i tredje och 4 säsonger i fjärde högsta divisionen. En person som utmärker sig är eldsjälen Jan Borg, som gör det mesta för föreningen.
Filter & sortering
För:
  • Visa Alla
  • Alla För
  • herr(18)
  • dam(16)
  • barn(7)
  • junior(1)
Varumärken:
  • Visa Alla
  • Alla Varumärken
  • adidas(16)
  • intersport(2)
  • mckinley(2)
Färger:
  • Visa Alla
  • Alla Färger
  • svart(19)
  • vit(3)
Status:
  • Visa Alla
  • Alla Status
  • kommer snart(17)
  • i lager(3)

Kontakt

För information och vägledning runt beställningar för Lindome GIF, kontakta butikspersonalen i butiken Team Väst

Namn E-mail Tel
Johan Edlundh Johan.Edlundh@intersport.se 031-3883273
Johan Rönneklev - Göteborg Johan.Ronneklev@intersport.se 031-388375
Cleas Pettersson - Kungsbacka Claes.Pettersson@intersport.se 031-3883272
Mikael Jonsson - Göteborg Mikael.Jonsson@intersport.se 031-3883271
Fredrik Carlsbogård - Lager Fredrik.Carlsbogard@intersport.se 031-3883265
Billy Ramnerup - Göteborg billy.ramnerup@intersport.se 031-3883276
Stefan Sieczkowski - Alingsås stefan.sieczkowski@intersport.se 0322-10341
Veronica Gulldén - Göteborg Veronica.Gullden@intersport.se 031-3883262
Ola Stolt Perlbo - Göteborg ola.stoltperlbo@intersport.se 031-3883274

Produkten har utgått

Produkten du söker finns inte längre i vårt sortiment. Du har därför blivit omdirigerad till en sida med liknande produkter.